kuidas kirjutada vihikutele
TTÜ peatreener: oleme noored ja jõuame joosta | Korvpall | ERR ttü peatreener

TTÜ mäeinstituut, Ehitajate tee 5, VII-215, Tallinn TalveAkadeemia artikkli tutvustus. Estonia kaevevälja lõunaosa põlevkivivaru kaevandamise võimalikkusest

Images of TTÜ peatreener

TTÜ KK peatreener Rait Käbin tõdes pärast järjekordset valusat kaotust, et nii suure eduseisu käest andmise järel ei ole kedagi teist peale enda süüdistada. TTÜ oli koduplatsil veel kolmandal veerandajal koguni 17 punktiga ees, kuid viimasel veerandajal laguneti ning saadi Kalevilt

BC Kalev/Cramo – Vikipeedia ttü peatreener

Samuti on külalisena turniirile kutsutud TTÜ KK/Rae Spordikooli noormeeste U15 võistkond, kelle lõplik koosseis on veel selgumisel. Nemad lähevad turniiri avapäeval kell 14.15 vastamisi Leedu U14 noormeeste esindusvõistkonnaga. TTÜ meeskonda juhendab peatreener Mikk Sarik. Turniiri ajakava: R, 14.06. 12:00 – Eesti TU15 – Leedu TU14

Reinarti vigastust motivaatorina kasutanud TTÜ ttü peatreener

TTÜ-ga mäng aga nii kergelt ei läinud ja vastu tuli võtta 20-punktine kaotus lõppskooriga 99:79. Kuna TTÜ alistas ka Hortonicu, saavutas Ehitustööriist Meistriliigas kuuenda koha. 2002/2003 võeti taas osa nii karikavõistlustest kui ka Meistriliigast. Karikavõistlustel jäi meeskonna laeks veerandfinaal. Uus peatreener ja tõus

TalTechi korvpalliklubi – Vikipeedia

TTÜ meeskonna peatreener Janis Sirelpuu. Hendrik Osula. Nii täna kui homme seisab võrkpalli Credit24 Meistriliigas ees kuus Eesti-Läti duelli. Eriline on algav nädalavahetus Haapsalu inimestele, kes saavad oma silmaga kaema minna kaht TTÜ kohtumist.

Treenerid - basket.ee

Eesti-Läti ühisliigas neljandat kohta hoidva TTÜ võrkpallimeeskonna peatreeneri Aigor Kaibaldi kohale on kogunenud mustad pilved. Eile levisid korraks juba kuuldused, et ta ongi peatreeneri kohalt vallandatud, ent õhtul kinnitas TTÜ spordiklubi juht Heino Lill, et lõplik otsus langetatakse täna.

TTÜ peatreener Rait Käbin: kolme võidu järel ei tasu veel ttü peatreener

Eesti korvpall hakkab saama saja-aastaseks. Umbes sajand tagasi hakati Peterburi eeskujul Tallinnas Gustav Adolfi kooli võimlas korvpallisarnast mängu harrastama.

Võrkpalli meistriliiga jõuab täna ja homme Haapsallu - Sport

TTÜ peatreener Marko Mett vaatas volley.ee palvel tagasi veerandfinaalseeriale ja andis teada, milliste eesmärkidega finaalturniirile minnakse.. Juhendaja sõnul suudeti Tallinna Ülikooli veerandfinaalseeria otsustavas mängus siiski üllatada. "Final fouri jõudmine on meie jaoks kahtlemata suur kordaminek.

TTÜ peatreener poolfinaali eel: oleme jätkuvalt ttü peatreener

Eesti korvpalli meistriliigas mängiva TTÜ Korvpalliklubi peatreeneriks saab sel sügisel Eesti korvpallikoondise peatreener ja olümpiavõitja Tiit Sokk. Tiit Sokk asub TTÜ korvpallimeeskonna peatreeneri ametikohale järgmiseks kolmeks aastaks. TTÜ üliõpilasena tuli Tiit Sokk olümpiavõitjaks korvpallis 1988. aastal.

Kontaktid < Spordiveeb < Sport < Tallinna Tehnikaülikool

TTÜ peatreener Rait Käbin: "Poolajal oli põhijutuks see, et oleme ikkagi noored mehed ja jõuame joosta. Kui teisel veerandajal ühtegi vabaviset ei teeni, ühtegi rünnakut meil veaga maha ei pea võtma, et siis see päris normaalne pole.

aigor kaibald - Postimees: Värsked uudised Eestist ja

Kuue Eesti, kuue Läti ja ühe Leedu klubi osalusel ja ühisrahastuse tõttu Saja liiga nime kandev võrkpalli ühisliiga esimene mänguvoor peetakse sel nädalavahetusel. Tartu Bigbank on ühisliiga tiitlikaitsja, eelmise hooaja finaal lõppes mäletatavasti Kristo Kollo meeldejääva, peaga löödud punktiga.

Curriculum Vitae - Veiko Karu ttü peatreener

TalTechi koolituste eelised: Tallinna Tehnikaülikoolis on erialane kompetents ja professionaalsed õppejõud – tagamaks koolituse kõrget taset, viivad kursuseid läbi oma ala spetsialistid nii TTÜst kui ka mujalt Tallinna Tehnikaülikooli koolitused on tulemusele orienteeritud praktilised täienduskoolitused – õppimise käigus rakendatakse koheselt uusi omandatud teadmisi

TTÜ peatreener võib jääda tänasest tööta - Sport - Tänane leht

TTÜ peatreener Marko Mett vaatas volley.ee palvel tagasi veerandfinaalseeriale ja andis teada, milliste eesmärkidega finaalturniirile minnakse. Juhendaja sõnul suudeti Tallinna Ülikooli veerandfinaalseeria otsustavas mängus siiski üllatada. "Final fouri jõudmine on meie jaoks kahtlemata suur kordaminek. Viimane mäng oli tõeline